Web DostanuTě.cz je z kategorie humoru. Nabízí generátory pro falešné Facebook a Twitter statusy a konverzace. A nejen to také zde můžete vytvořit falešné SMS zprávy systému Android i iOS od iPhone.
Jedná se o humoriscký web díky němuž může každý zažít spoustu srandy. Web navštěvují především mladí lidé, kteří nejdou pro nějakou tu legraci daleko a chtějí si díky fake generátorům vystřelit z kamarádů. A zde je prostor pro zvyditelnění webů podobného zaměření, nebo firem a zboží zaměřených právě na mladé lidi.

Výmena odkazů

Můžeme se navzájem podpořit výměnou odkazů. Odkazy zveřejníme jen za zveřejnění našeho odkazu. Pokud na své stránky vložíte odkaz na náš web, tak můžete požádat o vložení vašeho odkazu na web. Vaše odkazy budou uvedeny na stánce Odkazy a podpora.

Reklama na webu

Můžeme se domluvit na zveřejnění odkazu zakomponovaného do webu, nebo na zobrazení vašeho reklamního banneru na určitém místě na určitou dobu. Reklamní bannery se mohou zobarzovat na hlavní stránce, nebo na stránce každého generátoru. Te je pak na očích celkem dlouho, než uživatel vygeneruje svůj úžasně vtipný fake status, nebo zprávu. Po celou dobu může váš banner působit na uživatele. Výhoda také je, že takto umístěný banner přímo do stránek nezastaví a nezablokují ani reklamní blokovači např. AdBlock.

V případě zájmu o umístění reklamy, nebo jakéhokoliv dotaru nás můžete kontaktovat na mail a zaslat poptávku na reklamu.